Zegarek ESPRIT Elite Black Blue ES108391005

cena: 580.00 PLN

INFORMACJA O PRODUKCIE

Czarna koperta ze stali szlachetnej, skórzany pasek, niebieska tarcza, stoper, wskaźnik 24 h, Ø ok. 44 mm

Szczegóły:

Sportowy chronograf na stylowym, skórzanym pasku tworzy subtelne i zachwycające połączenie z czerwonym kolorem akcentów. Cienka wskazówka okrążająca niebieską tarczę i przecinająca dwie mniejsze tarcze to subtelny detal. Czerwone akcenty występują także po bokach bransolety i wokół przycisku stopera. Ten model to dopracowana w każdym szczególe wizytówka nowej kolekcji.

Jest wyposażony w precyzyjny, bezgłośny mechanizm kwarcowy, wskaźnik 24 h oraz stoper ze wskazówką sekundową i minutową.

Płaska osłona jest wykonana ze szkła mineralnego wysokiej jakości. Tarcza z logo Esprit jest przejrzyście podzielona, znajduje się na niej wskazówka sekundowa, minutowa i godzinowa, wskaźnik 24 h oraz stoper.

Wodoszczelny do 10 bar: można go nosić pod prysznicem, w czasie kąpieli, podczas pływania, lecz nie nadaje się do nurkowania i surfowania. Ze skórzanym paskiem nie można używać go pod prysznicem, w czasie kąpieli, podczas pływania, surfowania ani nurkowania.

Eleganckie pudełko do przechowywania. 24-miesięczna gwarancja producenta (prosimy o przestrzeganie załączonych informacji).

Informacja o rozmiarze: 

Koperta: Ø ok. 45 mm, wysokość 12 mm
Bransoletka: szerokość ok. 23 mm

 

Zobacz również

zegarkiesprit.pl