Zegarek ESPRIT Elite Brown White ES108391007

cena: 640.00 PLN

INFORMACJA O PRODUKCIE

Ciemny chronograf z kopertą ze stali szlachetnej, datą, stoperem i skórzanym paskiem, Ø ok. 44 mm

Szczegóły:

Sportowy chronograf na stylowym, skórzanym pasku tworzy subtelne i zachwycające połączenie z pomarańczowym kolorem akcentów. Cienka wskazówka okrążająca białą tarczę i przecinająca dwie mniejsze tarcze to subtelny detal. Akcenty występują także po bokach bransolety i wokół przycisku stopera. Ten model to dopracowana w każdym szczególe wizytówka nowej kolekcji.

Jest wyposażony w precyzyjny, bezgłośny mechanizm kwarcowy, wskaźnik 24 h oraz stoper ze wskazówką sekundową i minutową, datownik na godz. 3, wskazówkę sekundową i minutową w osobnych polach oraz sekundnik.

Koperta jest częściowo polerowana i częściowo satynowana.

Wypukła osłona jest wykonana ze szkła mineralnego wysokiej jakości. Ciemnobrązowy pasek z postarzanej skóry ma przeszyte krawędzie.

Wodoszczelny do 10 bar: można go nosić pod prysznicem, w czasie kąpieli, podczas pływania, lecz nie nadaje się do nurkowania i surfowania. Ze skórzanym paskiem nie można używać go pod prysznicem, w czasie kąpieli, podczas pływania, surfowania ani nurkowania.

Eleganckie pudełko do przechowywania. 24-miesięczna gwarancja producenta (prosimy o przestrzeganie załączonych informacji).

Informacja o rozmiarze: 

Koperta: Ø ok. 44 mm, wysokość 12 mm Bransoletka: szerokość ok. 24 mm

 

Zobacz również

zegarkiesprit.pl